360 kanałów włoskich za 20 gr?

WŁOSKA TELEWIZJA W TWOIM DOMU

Co tu dużo mówić: dziś, nauka języka obcego nie może skupiać się tylko na podręczniku. Błąd! Oczywiście, że może, ale wtedy jest znacząco mniej efektywna. Każdy  z nas wie jak ważny w nauce jest obraz ruchomy. I choć żyjemy w dobie Youtuba, to wielu moich uczniów chciałaby mieć aktualny dostęp do kanałów telewizji włoskiej – tych samych, które oglądają miliony Włochów. Niestety oferta telewizyjna w Polsce wygląda dość skąpo pod tym względem.

Dziś chcę Wam sprzedać sposób, jak łatwo i tanio mieć ogrom kanałów telewizji włoskiej nie tylko na swoim telewizorze, ale również telefonie czy tablecie. 360 kanałów włoskich za jedyne 80 zł na rok, w większości w jakości FullHD – TO JEST MOŻLIWE 🙂 Jednak po kolei:

  1. Najpierw trzeba zakupić raz na rok za niecałe 80 zł abonament w sklepie chińskim: TELEWIZJA IPTV    Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia znajdzie w internecie wiele instrukcji jak kupować na aliexpress.
  2. Po zakupie otrzymasz z tego sklepu plik m3u, w którym są linki do strumieni wszystkich kanałów.
  3. Trzeci krok zależy od tego, gdzie chcesz oglądać te kanały:
    • TELEWIZOR Z WEBOS: użyj aplikacji SMART IPTV Link podaję tutaj Program działa głównie na tv od LG, ale również na telewizorach samsung z systemem TIZEN. Aplikację trzeba jednorazowo zakupić w cenie 5 dolarów.
    • TELEWIZOR Z SYSTEMEM ANDROID: tutaj wybór aplikacji jest naprawdę duży. Polecam szczególnie ten, gdyż jest napisany przez Włocha 🙂 IPTV Extreme
    • Powyższa aplikacja będzie działaś oczywiście również na tablecie i telefonie. Jest też wersja dla systemów IOS.
  4. Po zainstalowaniu jednej z powyższych aplikacji, należy wgrać do nich plik m3u, który otrzymaliście ze sklepu aliexpress.

Życzę wszystkim wyśmienitej zabawy i frajdy w podsłuchiwaniu Włochów 🙂 Jak ktoś się zdecyduje – niech się pochwali! Oczywiście, wszystko co napisałem – jest sprawdzone! A dopo!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *